Hakkımızda

Ana sayfa » Hakkımızda
Hakkımızda 2018-04-07T16:58:16+00:00

Adana’nın kurumsal halı yıkama firması Adanus Temizlikten herkese merhabalar. Bu sayfamızda markamızın genel bilgilerini paylaşacağız. Hizmetlerimizi görebilir, Fiyat Listesi isimli sayfamızı inceleyebilir veya hemen hizmet için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

1996 Yılı sıcak ve güneşli bir adana cumartesisinde ablamlarda kahvaltı yaparken artık başkasının yanında çalışmak yerine neden kendi işimizi kurmayalım? Sorusunun en güzel ve olumlu cevabını annemiz verdi.

E o zaman sizde bir halı yıkama yeri açın.

Ben o zamanlar küçük yaşta okuldan arta kalan zamanlarda halı yıkamacı Bülent abinin yanında mesleği bayağı kapmıştım. Ve eniştemin ise minibüsler üzerine bayağı bir şoförlük tecrübesi vardı. Ablam ise işin yönetim kısmında annemiz ise finansör kısmındaydı. YA ALLAH Diyerek Adana’da halı yıkama yeri açmaya karar verdik ama markamızın adı ne olacaktı.. Diye düşünüp dururken

Adana’ya has bir şey olsun.

Dedi annem ve hemen aklıma Adana’nın eski adı Adanus geldi. Ve o gün https://adanustemizlik.com etki alanını aldık. O gün bu gündür Adana’da 3 farklı yerde işletme değişikliği yaparak şuan ki büyük yıkama merkezimizde işletmemiz artık rayına oturdu.

Biz Adana’nın 4 büyük ilçesi olan Seyhan, Çukurova, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin tüm mahalle ve bölgelerinde birçok yıkama hizmeti vermekteyiz. Adana halı yıkama hizmetimiz ise uygulamalarımız arasındaki en popüler işlemdir.

Gelişen teknolojiyi hijyenle izole ederek insan sağlığını bu neticede koruyarak sizlere hizmetlerin en alınabilir halini sunuyoruz. Sitemizde anlatılan hizmet uygulamaları tamamen yaptığımız işlemlerin yazıya dökülmüş halidir.

Hakkımızda