Adana Çamaşır Yıkama

Ana sayfa » Hizmetler » Adana Çamaşır Yıkama
Adana Çamaşır Yıkama 2018-03-08T15:36:49+00:00

adana camasir yikama tanitim gorseliAdana Çamaşır Yıkama sayfamıza hoş geldiniz. Adana’nın en sevimli çamaşırhanesinden herkese merhabalar. Bu sayfamızda çamaşır yıkama hizmetimizi tanıtacağız. Çamaşır yıkamada işleyiş nasıl oluyor? Çamaşırı kim getirip götürüyor? Çamaşır yıkama fiyatları Adana’da ne kadar? Bu ve daha tüm merak ettiğiniz konuları ele alacağız. Zira hemen hizmet lazım ise İletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Günümüzde metropol diye adlandırdığımız yani büyük şehirlerde yaşam artık su gibi akıp gidiyor. Ne bir ev temizliğine nede bir çamaşır yıkamaya.. vakit kalmıyor desek yeridir. İşte tam da bu noktada Adanus Temizlik devreye girerek aynı gün içinde, evet evet yanlış duymadınız aynı gün içinde çamaşırlarınızı alıyor yıkıyor ve kurumuş bir şekilde teslim ediyor.

Adana’da Çamaşır Yıkama Nasıl Yapılıyor?

Adana’da çamaşır yıkama bireysel ve kurumsal olarak 2 farklı tipte sunulmakta.

Adana Bireysel Çamaşır Yıkama

Evinizde bulunan herhangi bir çamaşırı/çamaşırları ister siz getirin. Sizi misafir ederek çay eşliğinde çamaşırlarınızı yıkayalım. İsterseniz servisimiz gelsin evinizden çamaşırları alsın yıkayalım ve akşamına teslim edelim.

Adana Kurumsal Çamaşır Yıkama

Kişi, Kurum veya Kuruluşlara yönelik Adana Çamaşırhane hizmetimiz bulunuyordur. Dilerseniz periyodik çamaşır yıkama yani sözleşmeli olarak da bu hizmeti verebiliriz. Kurumsal çamaşır yıkamaya bazı  örnekler verecek olursak

  • Adana Masa Örtüsü Yıkama
  • Adana Havlu Yıkama
  • Adana Nevresim & Çarşaf Yıkama
  • Adana Tulum Yıkama

Gibi vb. diye bu listeyi uzatabiliriz.

Adana’da Çamaşır Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

Adana’da çamaşır yıkama ücretleri hususunda Fiyat Listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kalitesine ve de hızına nazaran en uygun ve cazip Çamaşır yıkama Adana’da bizim yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Adana Çamaşır Yıkama