Adana Halı Yıkama

//Adana Halı Yıkama
Adana Halı Yıkama 2018-02-05T10:57:03+00:00


adana hali yikama tanitim gorseliAdana’da Halı Yıkama hizmeti veren Adanus Temizlik halı yıkama sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda Profesyonel halı temizlemenin tüm aşamaları bir bir anlatılmaktadır. Hangi makinelerin kullanıldığından tutun da hangi solüsyon hangi halı cinsine uyuyor hepsi bu sayfada.

 1. Adana’nın en uygun yada uzman halı yıkamacısı olduğumuzu iddia etmiyoruz.
 2. Çünkü biz daha hijyenik ve daha kısa sürelerde temizlik gibi iyileştirmeler yapana dek en iyisi biziz!
 3. Bu kanımızın doğruluğunu Sosyal Medyadaki müşterilerimizin yorumlarından öğrenebilirsiniz.

 Adana Halı Yıkama’da Güven

Markamız Adanus Halı Yıkama, Adana’da bir ilke imza atarak güven bazlı çalışma sistemini uygulamaktadır. Facebook’ta yer alan değerlendirme kısmı her facebook kullanıcısının özgürce yorum yapması için 7/24 açıktır. İnternette Adana Halı Yıkama Tavsiye diye aradığınızda Müşteri Yorumlarımızı okumanızı öneririz. Çünkü buraya yazılan yorumlar (Olumlu & Olumsuz) tarafımızca asla silinememekte. Bu anlamda sizden önceki müşterilerimizin düşüncelerini okuyabilirsiniz. Adana’da 1 miktar para sahibi kişiler halı yıkama yeri açabilmekle beraber fazlaca sermayesi olanlar da bu işe girişmekte. Fakat sonuçlar ev hanımları tarafınca “hüsran” diye yorumlanmakta.

Fuzuliye sormuşlar: Bir işi en iyi kim yapar? Fuzuli; Ustası yapar.

Markamız bünyesinde Adana’da 18 yıldır halı yıkama işi yaparak yaşamını sürdüren sayın Mustafa İnanç ustamız “Ben her türlü halıyı en temiz şekilde yıkayabilirim” dediği kaydedildi.

Adana Halı Yıkama’da Fiyat Mı? Temizliği Mi?

Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki; Biz Adana’nın en ucuz veya en pahalı halı yıkamacısı değiliz. Ve biz daha da açıkçası halı yıkama işini para kazanmaktan ziyade güven kazanmaya yönelik gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda dilerseniz önce hizmet aşamalarımızı ve sonrasında fiyat listesi sayfamızı ziyaret edebilirsinizdir.

Adana Halı Yıkama’da Teknoloji Mi? Tecrübe Mi?

Ustamız Mustafa bey, yıllardır süre gelen halı yıkama tekniklerini halen uygulamakta. Fakat teknolojiyi hijyene uyarlayarak bu işlemleri daha kısa sürelerde yapmakta.

Her ne olursa olsun; Yerde yıkanan bir halı ne kadar temiz olabilir ki?

Hijyen ve Sanitasyon kurallarını tesisimizde tam olarak uygulamaktayız. Dilerseniz günün herhangi bir saatinde randevulu veya ansızın tesisimize gelebilir ve burada yazılanların gerçekçiliğiyle karşılaşabilirsiniz.

ucret iade gorseli

Adana’da Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Hizmet uygulama aşamalarını liste halinde hemen aşağıda sıralayalım.

 1. Rezervasyonunuz üzere halılarınız evinizde etiketlenerek halı taşıma poşetine eklenerek servis aracına bırakılır.
 2. Tesisimize getirdiğimiz halılarınız teslim tarihine göre ayrılır.
 3. Yıkama sırası gelen halılarınızın ilk olarak ön kontrol dediğimiz işlem uygulanır. Yani; tamir gerekiyor mu | sarkan bir ipliği var mı | overlok gerekir mi ve bazı işlemler
 4. Ön yumuşatma haznesinde bekleyen halılarınız yıkamaya hazır hale getirilir.
 5. İskenderun’daki imaj makine isimli firmadan aldığımız 3 eksenli 21 fırçalı tam otomasyonlu halı temizleme makinemizde fırçalamanın yanı sıra çitileme de bulunmaktadır. Ayrıca ++ durulama ve vakum mevcuttur. Her ne kadar da yazıyla sizi ikna edemesekte en kısa sürede tesisimize bergamat otlu çaya bekliyoruz. J
 6. Yıkanan halılar 1600 devir halı kurutma makinesine girerek üzerinde bulundurduğu suyun %98’ini atmaktadır. Bu makinede de bir durulama daha gerçekleşir.
 7. Halılar kurutma odasına alınarak 12 saate kurutma makinesi sayesinde tamamen kapalı bir ortamda kurutulmaktadır.
 8. Halılarınız kuruduktan sonra son kontrolüde yapılarak paketlenir.

Halılarınız alım esnasındaki belirttiğiniz tarihte güvenli bir biçimde teslim edilir. Ve sizden halınızın kontrolü talep edilir. Personelimiz sizin nezaretinizde halıyı açıp kontrol ettirerek evinizden ayrılır.

Adana Halı Yıkama