Adana Perde Yıkama

Ana sayfa » Hizmetler » Adana Perde Yıkama
Adana Perde Yıkama 2018-02-05T11:08:53+00:00

adana stor perde yikama tanitim gorseliAdana stor perde yıkama merkezine hoş geldiniz. Bu sayfada bir stor perde nasıl temizlenir? Kısaca bunu açıklayacağız. Adana stor perde yıkama fiyatlarımıza göz atabilir veya perdeleriniz kirlendiyse hemen hizmet almak için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Biz maalesef Adana’nın en ucuz perde yıkamacısı değiliz. Çünkü perde temizleme işlemi hijyen gerektiren bir uygulamadır.

Nerede kaldır o eski perdeler.. Merdivene çıkıp takamadan düştüğümüz zamanları hatırlıyor musunuz? Gelişen teknoloji buna da bir çözüm üreterek stor, zebra gibi vb. isimlerde perdeler çıkardı ve göz zevkini önemseyen ev hanımlarının beğenisine sunuldu. Kabul etmek gerekir ki şimdi ki stor perdeler eski tül perdeler kadar çok çabuk kirlenmiyor. Yani normal bir eve senede (Kullanıma bağlı) 2 veya 3 defa yıkatılması tavsiye ediliyor.

Adana’da Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılıyor?

Stor perde yıkama hususunda öncelikle bir konuyu açığa kavuşturalım. Bizler perdelerinizi ayaklarımızın bastığı yere sererek asla yıkamıyor ve bu hizmet tipini de tercih etmemenizi öneriyoruz. Perdelerinizi stor perde yıkama makinemiz aracılığıyla yıkayarak tozdan arındırılmış bir bölgede kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Adana’da Ultrasonik Perde Yıkama

Perdenizin ömrünü neredeyse yarıya indiren bu uygulamayı asla tavsiye etmiyoruz. Perde yıkama siteleri haricindeki (bilgi amaçlı) yerlerden tüm gerçekçi bilgiye sahip olabilirsiniz.

Adana’da Stor Temizliği Ne Kadar Sürüyor?

Standart olarak 2 gün içerisinde perdelerinizi teslim ediyor: sökme, çıkarma  ve de servis gibi işlemlere ayrıca bir ücret almıyoruz. Fakat

Akşama Misafir Gelecek Perdelerin Haline Bak!

Diye yakınanlardansanız randevulaşmış tüm işlerimizi bir kenara bırakarak ekstra bir ücret karşılığında perdelerinizi sabah söküp yıkayıp akşam ise geri takmaktayız.

adana stor perde yikama resmi

Adana’da Stor Perde Temizleme Fiyatları?

Bu konu hususunda Stor perde yıkama fiyatları sayfamıza hızlıca göz atabilirsiniz. Adana’da stor perde temizleme işinde sorunsuz bir biçimde cazip fiyatlarıyla çalışan naçizane bir marka olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ha unutmadan! Müşteri yorumlarını incelediniz mi? Esen kalın.

Adana Perde Yıkama